Background

Konkurs o nagrodę
im. Rajmunda Rembielińskiego

Przedsiębiorca Roku, Debiut Roku, Filantrop Roku,
Nagroda Specjalna: „Zgierski przedsiębiorca oczami mieszkańców”.

O KONKURSIE

Zgierscy przedsiębiorcy stanowią jeden z filarów rozwoju naszego miasta. Dlatego gospodarze Zgierza starają się udzielać im jak najszerszego wsparcia, aby osoby prowadzące działalność gospodarczą miały najbardziej komfortowe pole do prowadzenia działalności. Jednocześnie władze Zgierza chcą podkreślić, że dostrzegają i doceniają wysiłki tych, którzy mogą stanowić wzór i motywację dla innych. Ich intencją jest promowanie przedsiębiorstw działających prężnie na naszym terenie, promowanie przedsiębiorców dynamicznie rozwijających swoją działalność, a także tych, którzy wyróżniają się w działaniu na rzecz społeczności lokalnej. Z tych powodów, w celu promowania rozwoju gospodarczego miasta, Prezydent Miasta Zgierza podjął decyzję o ogłoszeniu Konkursu o nagrodę im. Rajmunda Rembielińskiego. Nagrody zostaną przyznane w czterech kategoriach: Przedsiębiorca Roku, Nagroda Specjalna: „Zgierski przedsiębiorca oczami mieszkańców”. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się podczas Gali Przedsiębiorczości. Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do udziału w konkursie, który – jak mamy nadzieję – wpisze się na stałe do kalendarza wydarzeń miejskich.

Formularze zgłoszeniowe
Logo

Kategorie konkursowe

 • PRZEDSIĘBIORCA ROKU

  Działalność prowadzona nieprzerwanie powyżej 3 pełnych lat kalendarzowych do dnia złożenia formularza zgłoszeniowego, zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu.

 • DEBIUT ROKU

  Działalność prowadzona nieprzerwanie poniżej 3 pełnych lat kalendarzowych do dnia złożenia formularza zgłoszeniowego, zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu.

 • FILANTROP ROKU

  Działalność prowadzona nieprzerwanie przez okres przekraczający 12 miesięcy do dnia złożenia formularza zgłoszeniowego zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. Kategoria dedykowane dla przedsiębiorców szczególnie zwracających uwagę na: ZATRUDNIENIE I WARUNKI PRACY, DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNĄ I DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNĄ PRO PUPLICO BONO ORAZ DZIAŁANIA NA RZECZ OCHRONY ŚRODOWISKA.

 • NAGRODA SPECJALNA

  Laureat nagrody „ZGIERSKI PRZEDSIĘBIORCA OCZAMI MIESZKAŃCÓW” zostanie wyłoniony w drodze głosowania przez mieszkańców spośród przedsiębiorców zgłoszonych do udziału w konkursie w kategorii: Przedsiębiorca Roku, Debiut Roku, Filantrop Roku.

Aktualności

SPOTKANIE NOWOROCZNE I GALA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2018
SPOTKANIE NOWOROCZNE I GALA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2018
11 stycznia 2018

10 stycznia 2018 r. w zgierskim Urzędzie Stanu Cywilnego odbyło się Spotkanie noworoczne, które uświetnił występ Zespołu...

Czytaj więcej
Ogłaszamy wyniki KONKURSU o nagrodę im. RAJMUNDA REMBIELIŃSKIEGO
Ogłaszamy wyniki KONKURSU o nagrodę im. RAJMUNDA REMBIELIŃSKIEGO
30 grudnia 2017

Przedstawiamy zwycięzców w poszczególnych kategoriachPRZEDSIĘBIORCA ROKU BANK SPÓŁDZIELCZY W ZGIERZU, FILANTROP ROKU...

Czytaj więcej
Już można głosować na swojego przedsiębiorcę!
Już można głosować na swojego przedsiębiorcę!
16 listopada 2017

Od 15 listopada do 10 grudnia 2017 roku mieszkańcy Zgierza mogą głosować na swojego kandydata w kategorii "Zgierski przedsiębiorca...

Czytaj więcej