Background Image

P.H.U. Rabex

 • Logotyp

P.H.U. Rabex


 • O firmie

  HISTORIA FIRMY

  Firma RABEX rozpoczęła dziłalność w 1991 roku. Na poczatku naszej działalnosci zajmowaliśmy się wykonywaniem instalacji niskonapięciowych, w roku 1997 zaistnieliśmy na rynku kas fiskalnych, oprogramowania, tworzenia stron internetowych i usług teleinformatycznych. Od początku działalność nasza została ukierunkowana na kompleksową obsługę małych i średnich firm oraz osób fizycznych. W tym czasie dokonaliśmy dużej ilości instalacji urządzeń fiskalnych i oraz wdrożeń.

  OSIĄGNIĘCIA

  Wieloletnia współpraca z naszymi dostawcami zaowocowała uzyskaniem przez nas wielu wyróżnień i autoryzacji. I tak możemy pochwalić się statusem Autoryzowany Partner firm takich jak:Posnet, Fasy, Innova, DATECS i inne.....

  DOŚWIACZENIE

  Praktyczna znajomość problemów umożliwia nam zaproponowanie Państwu najwłaściwszych rozwiązań. 

  To, co wyróżnia nas spośród wielu firm oferujących oprogramowanie i systemy teleinformatyczne, to ścisła specjalizacja oraz nabyte, na przestrzeni kilku lat, doświadczenie. Działania nasze wspierają i uzupełniają także specjaliści ds. wdrażania oprogramowania, sieci teleinformatycznych, systemów sieciowo-serwerowych oraz zabezpieczeń alarmowych i telewizji przemysłowej.